شعبه اراک
کارشناسان کليد طلايي باز شدن درهاي يک ارتباط تجاري موفق را نخستين ديدار مي‌دانند. تاکنون بررسي‌هاي بي‌شماري انجام شده که نشان داده است در اولين ديدار اگر نظر فرد مقابل به شما جلب شود مي‌توان به گسترده شدن روابط اميد داشت. در همين ديدار است که مخاطب بدون داشتن سابقه ذهني از خصوصيات اخلاقي و اجتماعي و ميزان قدرت کاري، بر پايه آنچه در ظاهر شما مي‌بيند، در خصوص آنچه نمي‌بيند (مثل توان ارتباطي و اقتصادي شما) تصميم مي‌گيرد. آقايان با دانستن نکاتي در خصوص نحوه پوشش خود مي‌توانند در اين زمينه موفق‌تر باشند.
همان‌طور که مي‌دانيد کت و شلوار، لباسي کلاسيک و بهترين پوشش براي ورود به محيط‌هاي جدي، رسمي و دريافت اعتبار خاص اجتماعي است. پوششي که انتخاب درست آن در تناسب با اندام، فصل و موقعيتي که قرار است در آن وارد شويد، اهميت زيادي دارد. براي انتخاب يک کت و شلوار مناسب ابتدا بايد به شکل اندام خود توجه کنيد. قاعدتا داشتن قد بلند و شانه‌هاي پهن براي مردان دو ويژگي مهم خوش‌اندامي به شمار مي‌رود اما عموما همه مردان چنين خصوصياتي را ندارند. پس براي اينکه با پوششي مناسب به ظاهر، قد بلندتر و شانه‌پهن‌تر به نظر بياييد بايد نکاتي را در انتخاب رنگ و مدل کت و شلوار در نظر بگيريد:
1 هرگز پيراهن تنگ و چسبان نپوشيد و از پيراهن‌هايي استفاده کنيد که براي اندام شما اندکي آزاد و گشاد باشد تا موجب بزرگ‌تر جلوه دادن قفسه سينه شما شود اما اين آزادي نبايد به حدي باشد که لباس را از فرم خارج کند و شما در آن شناور شويد.
2 در هنگام انتخاب کت، مدلي را برگزينيد که طول آن تا زير ران شما امتداد داشته باشد، نه بيشتر و نه کمتر!
3 شلوار راسته ساده بهترين انتخاب براي بلندتر و درشت‌تر نشان دادن افراد لاغر و کوتاه قد است. شلوارهاي تنگ يا شلوارهايي که از بالا گشاد و در پايين تنگ مي‌شوند، فرد را لاغر و کوتاه جلوه مي‌دهند.
4 انتخاب پارچه‌هايي با طرح‌هاي عمودي به بلندتر نشان دادن اندام شما کمک مي‌کند. پاچه پاکتي قد را کوتاه‌تر نشان مي‌دهد و پاچه‌هاي راسته قد را کشيده‌تر مي‌کنند.
5 اگر مايل‌ايد در قسمت بالاتنه درشت‌تر به نظر بياييد، از کت‌هاي داراي لايه و همچنين اپل‌هاي کوچک استفاده کنيد. لايه کت کمي به حجم اندام شما مي‌افزايد. از اپل‌هاي بزرگ‌تر در کت بپرهيزيد زيرا حجمي درشت و ناهماهنگ ايجاد خواهند کرد و شانه‌هايتان تناسبي با ساير اندام‌هايتان نخواهد داشت.
6 انتخاب پارچه‌هاي ضخيم روشي است که حجم اندام باريک و لاغر را پر مي‌کند. به خصوص در فصل‌هاي سرد با پوشيدن چند لايه لباس مثل جليقه، کت و پيراهن، ژاکت پشمي و پلور، درشت‌تر و چاق‌تر ظاهر شويد.
7 اگر لاغر هستيد و سينه لاغري داريد، از پوشيدن پيراهن‌هاي يقه باز خودداري کنيد.
8 آستين‌هاي کت بايد مچ دست شما را بپوشاند و تقريبا يک سانتي‌متر از آستين پيراهنتان از زير کت خارج شود.
9 انتخاب لباس تک رنگ يعني پيراهن و شلوار هم‌رنگ از دو بخش شدن اندام شما جلوگيري مي‌کند و شما را قدبلندتر نشان مي‌دهد البته رنگ تيره هم به بلندي قد کمک مي‌کند و وجود نيز همين تاثير را دارد.
10 براي آنکه کشيده‌تر به نظر بياييد، کمربند را هم‌رنگ شلوار انتخاب کنيد تا بدن شما را به دو بخش نکند.
11 پوشيدن کفش‌هاي کمي پاشنه‌دار يا قرار دادن کفي درون کفش به بلندتر شدن قد شما کمک مي‌کند.
12 هميشه قد بلندي مايه زيبايي نيست. بيش از حد بلند بودن هم از جذابيت ظاهري مي‌کاهد. پس اگر قد بلندي داريد، با انتخاب کت بلند به کشيدگي اندام خود نيفزاييد.
13 انتخاب شلوار پاکتي، کت دو دگمه و رنگ‌هاي روشن موجب افزايش پهناي اندام و کاهش کشيدگي مي‌شود. آقايان قد بلند توجه داشته باشند به جاي کفش‌هاي نوک تيز، کفش‌هاي پنجه‌گرد به پا کنند تا متناسب‌تر به نظر برسند.
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:52  توسط مهران | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
ماکسیم
نزدیک به سی نه سال است که این برند، لباس‌ها و لوازم جانبی مردانه شیکی را طراحی می‌کند. ویژگی اصلی این برند این است که لباس‌هایش به روز است و متناسب با نیاز مخاطبان پیش می‌رود. طرح‌های روز اروپائی و رقابت با برندهای جهانی، از اصلی‌ترین اهداف این برند است. اگر به دنبال کت و شلوارهائی با ظاهری به روز، خاص و متفاوت هستید، بهتر است سراغ ماکسیم را بگیرید. نمونه‌های اصلی هر فصل ماکسیم برای مردان جوان و میانسالی پیشنهاد می‌شود که دوست دارند در کنار رسمیت، کمی هم فانتزی باشند. از طرف دیگر لوازم جانبی این برند، تنوع زیادی دارد.

نوشته های پیشین
مرداد ۱۳۹۴
اسفند ۱۳۹۳
دی ۱۳۹۳
اسفند ۱۳۹۲
بهمن ۱۳۹۲
دی ۱۳۹۲
آبان ۱۳۹۲
مهر ۱۳۹۲
مرداد ۱۳۹۲
خرداد ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
اسفند ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۱
دی ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۱
مهر ۱۳۹۱
شهریور ۱۳۹۱
مرداد ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
اردیبهشت ۱۳۹۱
فروردین ۱۳۹۱
اسفند ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۹۰
پیوندها
سایت ماکسیم
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM